Darmowa dostawa powyżej 200zł
Producenci
O firmie

Witamy w 101sukenek.pl, miejscu, gdzie elegancja spotyka się z wyrafinowanym stylem. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Ci naszą historię, która zaczęła się w roku 2000 w sercu Polski - Łodzi.

Początki naszej działalności to mały lokalny sklep stacjonarny, który oferował najbardziej elegancką odzież dla najbardziej wymagających klientów. Z czasem, dzięki naszej ciężkiej pracy, determinacji i nieustannemu dążeniu do doskonałości, udało nam się przekształcić ten skromny sklep w jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce.

Nasz zespół to grupa młodych, energicznych osób, które codziennie wkładają całe swoje serce w to, co robią. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta, dlatego zawsze staramy się przekraczać granice możliwości, aby dostarczyć Ci produkty najwyższej jakości.

Dzięki naszej nieustannej pasji i zaangażowaniu, 101sukenek.pl stało się symbolem prestiżu i elegancji. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twojego stylu i pomagać Ci wyrażać siebie poprzez modę.

Dziękujemy, że jesteś z nami na tej niezwykłej podróży. Cieszymy się na kolejne lata pełne stylu i elegancji razem z Tobą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl