Darmowa dostawa powyżej 200zł
Producenci
Regulamin sklepu internetowego
 
 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

101sukienek.pl

 

§1

Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej "Regulamin"].

2. Właścicielem Sklepu jest firma

Radosław Korczak

Piotrkowska 317 lok. 11 

Łódź 93-035

7292638522

pl101sukienek@gmail.com

3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.

4. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.

5. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

6. Towary dostępne w Sklepie są zawsze nowe, pochodzą od sprawdzonych producentów i są wolne od wad fizycznych.

7. Paragon sprzedaży dokładany jest każdorazowo do przesyłki.

 

§2

Zamówienia

1. Zamówienia można składać poprzez formularz dostępny na stronie. 

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia emailem lub telefonicznie. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.

3. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.

4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta poprzez kliknięcie w link potwierdzający w mailu przysłanym Klientowi przez Sklep.

5. W przypadku braku płatności w przeciągu 5 dni roboczych zamówienie automatycznie uzyskuje status anulowane. Klient traci rezerwację na wybrany model i rozmiar. Towar trafia do ponownej sprzedaży.

6. Sklep ma prawo do anulowania zamówienia bez podania przyczyny.

 

§3

Płatności

1. Klient ma do wyboru formy płatności określone w zakładce Formy płatności.

2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.

3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.

4. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Autopay S.A

 

§4

Wysyłka towaru

1. Klient jest zobowiązany do dokładnego obejrzenia towaru po otrzymaniu przesyłki. W razie ujawnienia jakichkolwiek wad, prosimy o natychmiastowy kontakt. 

2. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem kuriera lub udostępnia do odbioru przez klienta w punkcie odbioru. Szczegółowa informacja została udostępniona na stronie sklepu.

3. W przypadku płatności za pomocą karty płatniczej, termin realizacji zamówienia jest liczony od chwili pozytywnej autoryzacji transakcji.

4. W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu.

5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zły adres wysyłki wprowadzony przez klienta skutkujący zwrotem do nadawcy. Ponowne wysłanie wymaga uiszczenia opłaty za zwrot i ponowną przesyłkę.

 

§5

Reklamacje

1. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu na adres

101sukienek.pl
Piotrkowska 317 lok. 11

93-035 Łódź

pl101sukienek@gmail.com

na koszt Klienta, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. Sklep nie odbiera przesyłek wysłanych za pobraniem oraz wysłanych do paczkomatu.

2. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności.

3. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

4. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

 

§6

Prawo odstąpienia od umowy

1. Na podstawie Ustawy o prawach konsumentów z dnia 30 maja 2014 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy w formie papierowej. Oryginał oświadczenia musi być dołączony do zwracanego towaru. 

3. Klient zwraca towar do Sklepu  na adres

101sukienek.pl
Piotrkowska 317 lok. 11

93-035 Łódź

pl101sukienek@gmail.com

w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Koszt wysyłki w takim wypadku ponosi klient. Sklep nie odbiera przesyłek wysłanych za pobraniem oraz wysłanych do paczkomatu. Sklep nie zaleca korzystania z usług poczty polskiej. Przesyłki te nie zawsze do nas docierają, a ze względu na brak skrzynki pocztowej listonosz nie ma możliwości pozostawienia awizo.

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu. W przypadku wykrycia jakichkolwiek wad, nie zgłosznych wcześniej przez klienta, zwrot pieniędzy nie zostanie zrealizowany, a klient traci prawo do odstąpienia od umowy.

5. W terminie 14 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę. Klient musi wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota. 

6. Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi w przypadkach określonych w ustawie, o której mowa w ust. 1 powyżej.

7.  W przypadku wymiany towaru, czas na zwrot liczony jest od momentu otrzymania pierwszego produktu. 

 

§7

Ochrona prywatności

1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

2. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.

3. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

 

§8

Własność intelektualna

Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

§9

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.

2. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony.

3. Zmiany Regulaminu zostaną opublikowane na stronie Sklepu.

4. Informacja o zmianach Regulaminu zostanie przesłana Klientowi na adres email wskazany w zamówieniu.

5. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie po upływie 7 dni od dnia ich publikacji w sposób określony w ust. 3.

6. Sklep uznaje, iż Klient zaakceptował zmiany regulaminu, jeśli nie wypowiedział umowy do końca upływu okresu wskazanego w ust. 5.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl